Karnozín EXTRA

AKCIA 2 + 1

Karnozín Extra je čisto prírodný produkt. Nachádza sa prirodzene v tele každého z nás. Užívanie nie je časovo obmedzené a môžeme ho užívať celý život.

Keď užívate čistý L-karnozín, zvyčajne sa odporúča kombinovať ho so zinkom. Karnozin Extra má však vylepšenú receptúru L-karnozínu s prídavkom niektorých prírodných látok (l-karnitín, vitamín E, koenzým Q10, bioflavonoidy), takže nie sú potrebné ďalšie kombinácie.

Karnozin Extra nemá žiadne liekové interakcie, ale je dôležité si uvedomiť, že niektoré silnejšie lieky môžu spomaliť aktivitu Karnozin Extra.

Najviac výhod získate, ak Karnozin Extra užijete 30 minút pred jedlom alebo 2 hodiny po jedle. To zaisťuje optimálnu resorpciu. Avšak je v poriadku, ak sa od týchto odporúčaní odchýlite (deti majú občas problémy s prehĺtaním tabletiek, preto obsah zmiešajte s jedlom alebo s akýmkoľvek nápojom).

Karnozin Extra je čisto prírodný doplnok bez vedľajších účinkov, či už počas alebo po ukončení jeho konzumácie. V závislosti od toho, čo chcete dosiahnuť, je niekedy potrebné užívať karnozín roky a niekedy sa želané výsledky dostavia už po niekoľkých mesiacoch užívania. Užívanie Karnozínu môžete prerušiť alebo ukončiť kedykoľvek a bez obáv.

Užívanie karnozínu nemá žiadne kontraindikácie ani vedľajšie účinky, pretože je prirodzenou súčasťou organizmu.
Karnozín je mimoriadne dobré antiepileptikum a odporúča sa ako doplnková liečba epilepsie. Na začiatku ako doplnková terapia a po niekoľkých mesiacoch užívania, po konzultácii s vašim neurológom, je možné znížiť alebo aj vylúčiť vašu antiepileptickú liečbu.

Môžete užívať Karnozin Extra pri prechladnutí a užívaní antibiotík alebo pri ných terapiách? Kontinuálne užívanie Karnozinu Extra je veľmi dôležité, neodporúčajú sa dlhé prerušenia, aby sa zabezpečili dostatočné zásoby karnozínu.

Určite áno, najmä v kombinácii s Kolostrum Extra. Spoločne zlepšujú kognitívne schopnosti a reč..

Nie je potrebné prerušenie, karnozín možno užívať po celý život. Na začiatku je obzvlášť dôležité užívať ho nepretržite, kým sa v tele nevytvoria dostatočné zásoby karnozínu.

Karnozín je čisto prírodný doplnok stravy, ktorý nemá žiadne vedľajšie účinky, takže si ho možno kúpiť aj bez lekárskeho predpisu.
Prostredníctvom formulára nám môžete zaslať akékoľvek otázky týkajúce sa našich produktov. Náš lekársky tím odpovie na všetky vaše otázky.
Otázky, ktoré sa často opakujú, budú zverejnené na našej webovej stránke.

Máte otázky?

Zavolajte nám

od 8 hod. do 20 hod. CET
+421-917-422224

Napíšte nám

info@karnozinextra.eu

Navštívte nás

Záhradnícka 64
821 08 Bratislava

Shopping cart close