Karnozín EXTRA

AKCIA 2 + 1

Nutricamed Europe vyrába špičkové doplnky výživy - nutraceutiká.

Spoločnosť Nutricamed ponúka vyživové doplnky najvyššej kvality. Vedou podložené, účinné a založené na produktoch s čisto prírodnými zložkami.

Kto je Nutricamed Europe

Spoločnosť Nutricamed Europe vznikla na základoch charitatívnej organizácie pomáhajúcej deťom a ľuďom s autizmom. Dnes je to medzinárodná spoločnosť, ktorú tvorí tím odborníkov a ľudí, pracujúich v prospech vášho zdravia.

Propaguje výsledky vedeckého výskumu mitochondriálnej medicíny, ktoré môžu výrazne zlepšiť aj Váš život. Základom nášho úspechu sú dobré skúsenosti našich zákazníkov a veľmi radi si vypočujeme aj Váš individuálny príbeh. 

Produkt Karnozín Extra – je už desaťročie prepojený s našou materskou spoločnosťou Carnomed d.o.o., ktorá dnes na Slovensku pôsobí pod značkou Nutricamed Europe s.r.o.

Nutricamed-logo

Príbeh Karnozínu EXTRA

Náš produkt sme dlho predávali prostredníctvom distribútorov a subjektov tretích strán. Distribúcia bola založená na teritoriálnych partneroch ako to bolo donedávna aj na Slovensku. Dokonca sú spoločnosti, ktoré ešte stále zdieľajú názov našej materskej spoločnosti Carnomed. Na Slovensku však náš produkt distribuujeme už priamo bez sprostredkovateľov a to pod značkou Nutricamed a spoločnosťou Nutricamed Europe s.r.o.

V roku 2023 niektorí partneri nepredĺžili svoje exkluzívine zastúpenie. Pre našich zákazníkov to prináša  príležitosť získať produkty za výhodnejších podmienok, bez sprostredkovateľov.

Spoločnosť Nutricamed Europe s.r.o. si zakladá na vysokej kvalite produktov, ktorá je overená množstvom spokojných zákazníkov vo viac ako 67 krajinách sveta. Produkty môžete teraz získať podstatne lacnejšie, nakoľko nemusíte znášať náklady na národných distribútorov. A to všetko v rovnakej kvalite ako pred viac než 10 rokmi.

Spokojných užívateľov vo svete
0 K
POČET KRAJÍN KDE UŽÍVAJÚ NAŠE PRODUKTY​
0
Počet univerzít, s ktorými spolupracujeme
0
Spolupracujúcich Univerzitných profesorov,
0

Naše poslanie

Naším hlavným zameraním je výskum, vývoj a predaj v oblasti nutraceutík, doplnkov výživy založených na dôkazoch a taktiež výroba a distribúcia konečných produktov.

Poslaním spoločnosti Nutricamed je prinášať na trh s výživovými doplnkami inovácie založené na dôkazoch. Ako skupina firiem investujeme do vedy a výskumu aby sme našim zákazníkom mohli poskytnúť prémiovú kvalitu produktov vyrobených len z prírodných surovín, založených na vede a overených štúdiami.

Prečítajte si viac o výskume a štúdiách o Karnozíne Extra na www.karnopedia.com

Poskytujeme moderné a
kvalitné produkty

Naše medicínske služby zahŕňajú: vzdelávanie, diagnostiku, poradenstvo a doplnky výživy pre dosiahnutie rovnováhy, ktorá vášmu telu umožní „opraviť“ poškodené systémy na bunkovej
úrovni.

Karnozín Extra je produktom, v ktorom vidíme budúcnosť a sme na neho patrične hrdí.

Vyberte si z našej ponuky

Čo hovoria naši zákazníci

Karnozín EXTRA je revolučný, jedinečný na trhu, kľúčový z mnohých dôvodov, obzvlášť pre podporu športových výkonov a vytrvalosti. Preto ho odporúčam všetkým a najmä ľuďom, ktorí športujú, venujú sa fitness a majú nad 30 rokov.
Alena Berátová osobná trénerka a architektka
Karnozín Extra užívam od jari 2017 dodnes. Prvý raz som čítal o produkte na webovej stránke Nutricamed. Po získaní viac informácii som si uvedomil, že je to naozaj špeciálny doplnok výživy, ktorý reprezentuje súčasnosť aj budúcnosť mitochondriálnej medicíny. "Motorom" nášho organizmu sú mitochondrie, ktoré produkujú energiu, takže si myslím, že má zmysel a je efektívne užívať Karnozín EXTRA za účelom zlepšenia výkonnosti u športovcov, pretože má priamy vplyv na mitochondrie.
Ondrej Stojanovič športovec
Odkedy sa užívanie Karnozín Extra stalo mojou každodennou rutinou, všimol som si výrazné zmeny. Môj spánok sa zlepšil, mám cez deň viac energie, zotavenie po zraneniach a regenerácia boľavých svalov sú kratšie. Zlepšila sa mi rýchlosť, necítim únavu ako kedysi a zároveň som výkonnejší ako predtým. Moje najvyššie odporúčanie.
Norbert Jorgič športovec
Shopping cart close